Hakkımızda

Dijital Dönüşüm Odaklı Eğitim Setleri

Hamle Mühendsilik geliştirdiği tdijital dönüşüm odaklı eğitim setleri ile Türkiyed emesleki eğitimin gelişimine katkı veriyor Türk gencinin dinamizmini Türkiyenin dijital dönüşümüne kanalize ediyor. firmamız 20 yıla yaklaşan endüstriyel otomasyon ve robotik sistemler alanındaki tecrübesini AR-GE ve eğitim teknolojileri geliştirme hedefine kanalize ederek Türkiyenin Dijital Dönüşümüne katkı veriyor. Teknoloji odaklı 4 şirketi bünyesinde bulunduran amle Teknolıji Grup Otomasyon, Robot üretimi, yazlım ve Eğitim Danışmanlık alanında faaliyet gösteren iştirakleri ile Dijital Dönüşümü yönetme vizyonu ile çalışmalarını yürütmektedir.

Grup şirketlerimizden ATAK Robot Bilişim Vadisi bünyesinde faaliyet göstermektedir, Türkiyede iki farklı kinematik ile robot geliştirmiş ve yeni robot modlelleri geliştirmeye devam etmekte Türkiyenin öncü robot markası olmayı hedeflemektedir, Hamle Yazılım Grubun Bilişim Vadisi bünyesinde faaliyet gösteren diğer şirketidir ve görüntü işleme, sahadan veri toplama analiz ve raporlama yazılımları alanında faaliyet göstermektedir. Yürüttüğümüz Dijital Dönüşüm odaklı projelerde edindiğimiz bilgi ve tecrübeyi Türk gencinin üretim gücüne katkı verecek şekilde kanalize etme amacı ile eğitim alanına yatığımız yatırım ile yüzlerce eğitimci ve profesyoneli dijital dönüşüm odaklı eğitim almasını sağladık, yine kendi geliştirdiğimiz eğitim setleri ve yazılımları ile Türkiyede mesleki eğitim kurumlarının da geleceğin yeteneklerine katkı verecek teknik altyapıya ulaşmasını sağlıypruz.

Hamle Teknik Eğitim setleri yazılım ve donanım imkanlarını kullanarak öğrencinin eğitim süreçlerini takip ederken öğretmen ekranlarında derslerin ilerleyişi, ödev durumları, öğrencilerin öğrenme süreçleri işe ilgili pelk çok parametreyi eğitimcilerin değerlendirmesine sunmaktadır. pek çok ders için geliştirilmiş olan "kendin öğren" yazılımımız ile öğretmenin ders anlatımını eğitim asistanı olarak işlev gören eğtiim setlerimize aktarırken öğretmeni asli pozisyonuna öğrencinin gelişme süreçlerinde ihtiyaç duyduğu teknik danışman rolünü almasını sağlıyor. Tüm sınıfın aynı anda ilerlemesini mecbur kılan öğretmen anlatımı ile süregiden klasik metod sınıfın tümünü vasata denkleşmeye zorlar iken her öğrencinin kendi eğitim süreçlerini planlayabilecekleri "Kendin Öğren" metodumuz ise istekli ve yetenekli öğrencinin kabiliyet ve yeteneklerini ön plana çıkarmasını destekliyor, çalışan öğrencinin mesleki gelişimini daha hızlı gerçekleştirmesine imkan sağlıyor.

Hamle Teknoloji sürekli AR-GE perspektifi ile eğitimin dijital dönüşümünde öncü rolünü sürdürme vizyonu ile çalışmalarını yürütmektesir

00 +

Kursiyer

00 +

Eğitmen

00

Eğitim

00

Labaratuvar

Mesaj Gönderin

İletişim
image
image
image
image

EKİBİMİZ

image

Murat

image

Suat

image

Kamil

image

Yusuf