IP TOZ TEST KABİNİ

image image image

IP TOZ TEST KABİNİ


Uygulama Standardı EN 60529, GB4208-93

MAKİNENİN KULLANIM AMACI VE TEMEL ÖZELLİKLERİ

> GB2423.37-89 LA elektrikçisi için elektronik ürünün temel çevresel testi. IP5X IP6X Bu spesifikasyona uygun spesifik parametreler.

> Santrifüj fan, toz hareketinin ana kaynağıdır, fanın yüksek hızda çalışması, fan kanatlarının toza dönüşünün merkezkaç kuvveti nedeniyle tozun fanın içine girmesini sağlar. boru tozu. Boru hattının rüzgar hızı genellikle 7,5 m/s'den fazladır (çok düşük rüzgar hızı, boru hattındaki tozun çökelmesine neden olacak ve test tüpünün çalışamamasına neden olacaktır). Toz hattı yukarıdan test odasına püskürtüldü ve numunenin içinden > 2 m/s'lik bir hızla geçti. Kum ve toz haznesi Huni için çalışma kutusunun alt kısmı olarak, tozu 72×50um filtrenin alt kısmına çökeltebilir. Titreşimli motor sayesinde, filtre deliğinin çapından daha küçük olan toz ve santrifüj fan ileri geri emilir.

TEKNİK ÖZELLİKLER


> Ana kontrolör LCD dokunmatik ekran, programlanabilir test yapabilir > PLC karmaşık insan-makine arayüzü kontrolü, yapmacık hareket süresi, dinlenme süresi ve açılış süresi ayarı.
> Arayüzde birden fazla test prosedürü seti planlanabilir ve her grup, kullanımı kolay, istenen eylemi keyfi olarak ayarlayabilir. > Çalışmada bir arıza meydana gelmesi durumunda bakımı kolaylaştırmak amacıyla çeşitli sinyaller yazılı olarak görüntülenecektir.
> Ayara, dijital doğrudan ekrana ve tüm koşulların bir mikrobilgisayar tarafından tam otomatik olarak kilitlenmesine dokunun. > Elektronik sıcaklık ve nem sensörü.